20 kwiMecz KK AZS PW vs AZS PW – 24 kwietnia

Już w piątek zakończymy sezon ligowy tradycyjnym meczem Klubu Kibica AZS Politechniki Warszawskiej z siatkarzami AZS Politechniki. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
Plakat 24.04.2015 - Mecz KK AZS PW vs AZS PW

W najbliższy piątek w Arenie Ursynów siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej rozegrają ostatnie w tym sezonie spotkanie. Tradycyjnie ich rywalem będzie drużyna Klubu Kibica.

Spotkania, w których na parkiecie mierzą się siatkarze i najzagorzalsi fani stołecznej ekipy to już wieloletnia tradycja. Od wielu lat mecze te nie mają rozstrzygnięcia, gdyż kończą się wynikiem 2-2. W tym roku Klub Kibica chce przerwać pasmo remisów i wygrać to spotkanie. Siatkarze zakończyli już bowiem udział w PlusLidze, zaś drużyna Klubu Kibica jest na ostatniej prostej przygotowań do tegorocznych Mistrzostw Polski Klubów Kibica, które odbędą się dokładnie za miesiąc w podrzeszowskiej Kielnarowej.

Czy „Ferajnie z B1″ uda się sprawić niespodziankę i pokonać podopiecznych Jakuba Bednaruka? Zobaczymy już niedługo. Gwarantujemy dużo emocji i humoru.

Wstęp na spotkanie jest wolny.
Serdecznie zapraszamy!

Wszystkich chętnych zachęcamy do dołączenia do oficjalnego wydarzenia promującego to spotkanie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1569426273332205/